Wakacje-Lato w Górach 2024

Willa Chwost, usytuowana w malowniczym Białym Dunajcu niedaleko Zakopanego 6km

Lato w górach 2024

Wakacje na  Podhalu Zakopane -Biały Dunajec Pokoje Apartamenty z śniadaniem

Wakacje w Willi Chwost w Biały Dunajec-Zakopane z widokiem na Tatry

Wakacje 2024 w Białym Dunajcu w Górach, Oferujemy nocleg w komfortowych pokojach i apartamentach z widokiem na Góry. Zaplanuj wyjazd w  Polsce na Podhalu znajdziesz najlepszy nocleg. Willa Chwost to kameralne miejsce na  spędzenie wakacji  w góralskiej atmosferze.

Willa Chwost organizuje wycieczki jednodniowe, To wyjątkowe doświadczenie pozwoli Ci jeszcze głębiej wejść w wakacyjną atmosferę.

Wakacje na Podhalu 2024

WAKACJE 2024

 

W obiekcie znajduje się wypożyczalnia rowerów dla naszych Gości z Willa CHWOST za niską cenę, Rabaty na Termy 20%. Dodatkowo do dyspozycji gości Altana ogrodowa z grillem, plac zabaw dla dzieci, parking samochodowy ogrodzony.

 

Częste pytania

Rezerwacji można dokonać przez kontakt telefoniczny. Po rezerwacji Gość jest  jest do uiszczenia zadatku na poczet rezerwacji.

Tak, prosimy o wpłacenie zadatku w wysokości do 30% ceny rezerwacji. Wpłata zadatku potwierdza rezerwacje.

Jeżeli potrzebujesz pomocy podczas rezerwacji lub masz inne pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz do nas email.

Możesz skorzystać z szybkich płatności od PeP Online, lub tradycyjnie przelewem.

Gość może odwołać rezerwację, w terminie do 30dni przed dniem rozpoczęcia planowanego przyjazdu. Zaproponujemy Ci zmianę terminu, voucher o równowartości wpłaconych środków. Voucher jest ważny 5m-c.

  1.  Sytuacji gdy będziesz zmuszony anulować swoją rezerwację z powodu ponownego, przymusowego zamknięcia obiektu lub powszechnego zakazu przemieszczania się uniemożliwiającego dojazd do nas, na skutek odgórnych Rozporządzeń Rady Ministrów, zaproponujemy Ci zmianę terminu, voucher o równowartości wpłaconych środków.

Tak można wynająć na jedną noc, skontaktuj się z nami, a umożliwimy Tobie taką rezerwację.

Nie przyjmuje pobytu ze zwierzętami.